Professioneel advies
Oplossingsgerichte klantenservice
Topmerken met Kabel keur

LC/APC duplex adapter (geen flens)

Even niet beschikbaar, neem contact met ons op

€ 3,20

Inhoud: 1
LC/APC duplex adapter (geen flens)
Met deze LC/ACP duplex adapter patch je snel een of twee LC connectoren of LC fiber patchkabels aan elkaar. De adapter zorgt voor een snelle. nauwkeurige en hoogwaardige verbinding. De LC/APC duplex-adapters zijn voorzien van keramische uitlijnhulzen (zirkonia) die een nauwkeurig contact bieden voor singlemode toepassingen.

LC/APC duplex adapter is uitstekend geschikt voor de WavePace FTU wallboxen door het ontbreken van de flens links en rechts van de adapter.

Kenmerken

  • Hoge maatprecisie
  • Snelle en gemakkelijke verbinding
  • Lichtgewicht en duurzame kunststof behuizingen
  • Keramische uitlijnhuls
  • Kleur groen
  • Montage geschikt voor dicht op elkaar zittende adapters

 

0 van 0 beoordelingen

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Wij bevelen ook het volgende aan

FTTH-WO-4F-LC/APC
Compacte aansluitdoos voor huisaansluitingen. voorbereid met 2 LC/ACP duplex adapters. De scharnierende fibertray biedt ruimte voor 4 splices. De behuizing is van stevig polycarbonaat gemaakt.Kenmerken Maximaal 2x LC/APC simplex adapters Houder voor 4 heat shrink splices Materiaal Polycarbonaat Kabelinvoer 2x vanuit de vier zijden. 2x via de bodemplaat Trekontlasting voor kabels tot 5 mm diameter Vezelbeheer via de scharnierende fibertray Afmetingen: (H x W x D) 100x 80 x 29 mm Kleur: wit RAL 90910 Inclusief bevestigingsmateriaal  
€ 12,56
SC/APC simplex adapter incl. shutter (geen flens)
Met deze SC/ACP simplex adapter patch je snel een of twee SC connectoren of SC fiber patchkabels aan elkaar. De adapter zorgt voor een snelle. nauwkeurige en hoogwaardige verbinding. De SC/APC simplex-adapters zijn voorzien van keramische uitlijnhulzen (zirkonia) die een nauwkeurig contact bieden voor singlemode toepassingen. De SC/APC simplex adapter is uitstekend geschikt voor de WavePace FTU wallboxen door het ontbreken van de flens links en rechts van de adapter. Kenmerken Met laser shutter Hoge maatprecisie Snelle en gemakkelijke verbinding Lichtgewicht en duurzame kunststof behuizingen Keramische uitlijnhuls Kleur groen Montage geschikt voor dicht op elkaar zittende adapters  
€ 0,90
FTTH-WO-4F-basis
Compacte aansluitdoos voor huisaansluitingen tot 4 SC simplex of 2 LC duplex aansluitingen. De scharnierende fibertray biedt ruimte voor 4 splices. De behuizing is van stevig polycarbonaat gemaakt. Deze basis unit wordt geleverd zonder adapters zodat je die geheel naar eigen inzicht en behoefte kunt assembleren met pigtails en adapters.Kenmerken Maximaal 2x LC/APC duplex of maximaal 4x SC/APC simplex adapters Houder voor 4 heat shrink splices Materiaal Polycarbonaat Kabelinvoer 2x vanuit de vier zijden. 2x via de bodemplaat Trekontlasting voor kabels tot 5 mm diameter Vezelbeheer via de scharnierende fibertray Afmetingen: (H x W x D) 100x 80 x 29 mm Kleur: wit RAL 90910 Inclusief bevestigingsmateriaal  
€ 7,92