Professioneel advies
Oplossingsgerichte klantenservice
Topmerken met Kabel keur
Filter
Multifunctionele OTDR Mini Pro (OTDR-1000)
Deze Jonard handheld Mini Pro OTDR is het perfecte alles-in-één handheld-apparaat voor het evalueren van FTTx signalen. Met dit meetapparaat kun je veel verschillende metingen verrichten zoals 'events' in de glasvezelkabel om zo glasvezelonderbrekingspunten te ontdekken kabellengten relatieve optische vermogensverliezen Maar deze Mini Pro OTDR is multifunctioneel en kan nog veel meer. zo heeft het apparaat 8 verschillende functies voor het testen en evalueren van glasvezel- en netwerkkabels​ een helder 3.5-inch LCD-kleurenscherm voor het snel en gemakkelijk evaluaeren van meetgegevens een rubber beklede behuizing van hard plastic voor schok- en valbestendig gebruik en dus maximale duurzaamheid 600 MB interne opslag met MicroSD/TF-kaartsleuf voor extra geheugen een ingebouwde oplaadbare lithium-ionbatterij een oplaadmogelijkheid via een compter of met de meegeleverde adapter via het stopcontact gegevensoverdracht via de meegeleverde micro-USB-kabel De OTDR-1000 wordt geleverd i
€ 1.271,04
Optische vermogensmeter BPON / EPON / GPON (PON-50)
Ontworpen voor live testen met OLT-apparatuur. Perfect voor gebruik tijdens FTTx/PON-service-afstellingen of onderhoud.  Gelijktijdig meet je het signaalvermogen van spraak-, data- en videoverbindingen.  Kenmerken Deze vermogensmeter PON-50: Komt met FC- en SC-adapters voor directe verbinding met UPC / PC FC- en SC-glasvezelconnectoren Analyseert spraak-. data- en videosignalen in BPON / EPON / GPON FTTx-systemen Meet gelijktijdig 1310 nm Upstream burst-signalen en 1490/1550 nm Downstream signalen Geeft 3  LED-indicatoren (Pass. Warn. Fail) om snel het vermogensniveau van het netwerk te beoordelen Heeft een USB-poort voor snelle gegevensoverdracht. opslag voor maximaal 1.000 meetitems  Kan optioneel 10 minuten auto-off activeren of deactiveren Komt met een onbreekbare hoes tegen vallen of andere schade Komt met een CD om Software te instellen op je PC om drempelwaarden in te stellen. gegevens over te dragen en de golflengte om de PON 50 vanaf te kalibreren Specificaties Netwerk type: BPON/EPON/GPON Connector type: FC/SC Golflengte: 1310 nm. 1490 nm. 1550 nm Meetbereik: -40 dBm~+10 dBm @ 1310/1490 nm. -40~+20 dBm @ 1550 nm​ Max. uitgangs vermogen: 15 dBm @ 1310/1490 nm. 25 dBm @ 1550 nm Detector type: InGaAs Lineariteit (dB): ±0.1 dB Voeding: (3) 1.5V AA Gewicht: 0.423 kg Afmetingen: 15.88 cm x 22.86 cm x 7.11 cm Software download De PON-50 Komt met een CD om Software te instellen op je PC om drempelwaarden in te stellen. gegevens over te dragen en de golflengte om de PON 50 vanaf te kalibreren. Je kunt de sofware ook hier downloaden.
€ 546,16
Optische vermogensmeter BPON / EPON / GPON (PON-55)
Ontworpen voor live testen met OLT-apparatuur. Perfect voor gebruik tijdens FTTx/PON-service-afstellingen of onderhoud.  Gelijktijdig meet je het signaalvermogen van spraak-. data- en videoverbindingen.  Kenmerken Deze vermogensmeter PON-55 Komt met APC/FC- en APC/SC-adapters voor directe verbinding met UPC/PC FC- en SC-glasvezelconnectoren Analyseert spraak-. data- en videosignalen in BPON / EPON / GPON FTTx-systemen Meet gelijktijdig 1310 nm upstream burst-signalen en 1490/1550 nm downstream signalen Geeft 3  LED-indicatoren (Pass. Warn. Fail) om snel het vermogensniveau van het netwerk te beoordelen Heeft een USB-poort voor snelle gegevensoverdracht. opslag voor maximaal 1.000 meetitems  Kan optioneel 10 minuten auto-off activeren of deactiveren Komt met een onbreekbare hoes tegen vallen of andere schade Specificaties Netwerk type: BPON/EPON/GPON Connector type: FC/SC (APC) Golflengte: 1310 nm. 1490 nm. 1550 nm Meetbereik: -35 dBm~+10 dBm @ 1310/1490 nm. -35~+10 dBm @ 1550 nm​ Max. uitgangs vermogen: 15 dBm @ 1310/1490/1550 nm. 25 dBm @ 1550 nm Detector type: InGaAs Lineariteit (dB): ±0.1 dB Voeding: (3 stuks) 1.5V AA Gewicht: 0.423 kg Afmetingen: 15.88 cm x 22.86 cm x 7.11 cm Software download De PON-50 Komt met een CD om Software te instellen op je PC om drempelwaarden in te stellen. gegevens over te dragen en de golflengte om de PON 50 vanaf te kalibreren. Je kunt de sofware ook hier downloaden.
€ 549,44
Power meter voor glasvezelverbindingen (FPM-50)
De Jonard glasvezelvermogensmeter is perfect voor het meten van zowel het absolute optische vermogen als het relatieve vermogensverlies in glasvezelkabels. De vermogensmeter kan handmatig gekalibreerd worden en is breed inzetbaar met de meegeleverde FC- en SC adapters.Het scherm heeft een achtergrondverlichting zodat de vermogensmeter ook goed af te lezen is in het duister of donker. De spanningsbron (batterij) wordt na 10 minuten uitgeschakeld om deze te sparen.  Kenmerken Grote verscheidenheid aan golflengten van 800-1650 nm Resolutie van slechts 0.01 dB Meet 6 vooraf ingestelde gekalibreerde golflengten met hoge precisie om het absolute of relatieve vermogen te bepalen Handmatige kalibratie mogelijk dankzij de speciale functie van het apparaat Geleverd met FC- en SC-adapters om glasvezelconnectoren rechtstreeks aan te sluiten Helder LED-scherm met achtergrondverlichting voor weergave bij weinig licht Automatische batterij besparende uitschakeling van 10 minuten Stofdicht knopontwerp met onbreekbare huls voor lange levensduur  Specificaties Connector: FC. SC Gekalibreerde golflengte: 850. 980. 1300. 1310. 1490. 1550. 1625. 1650 nm Detector: InGaAs Meetbereik: -50 dBm tot +26 dBm Single mode golflengte: 980. 1310. 1490. 1550. 1625. 1650 nm. ≤ ± 0.25 dB Mult mode golflengte: 850. 1300 nm. ≤ ± 0.8 dB Resolutie: 0.01 dB Batterij levensduur: ≥ 130 uur Batterij type: 3x AA Afmetingen: 17.78 cm x 8.26 cm x 2.54 cm  
€ 331,85
Nieuw!
Optische signaalrichtingmeter (OFI-100)
Met de OFI-100 ontdek je snel uit welke richting het lasersignaal komt. Ook meet je de relatieve vermogen. Je doet je metingen zonder je vezel te beschadigen.De OFI-100 is het perfect professionele hulpmiddel voor het identificeren van glasvezels in netwerksystemen zonder dat netwerk te verstoren.De OFI-100 signaalrichtingmeter heeft een ingebouwde VFL (Visual Fault Locator) en ingebouwde vermogensmeter.KenmerkenVerkeersidentificatie van richting en frequentie (modulatiefrequentie continue - 270 Hz - 1 KHz - 2 KHz)  Golflengten 800 - 1700 nmLasertype InGasAsSignaaldetectie +13 tot - 13 dBmHelder LCD scherm voor de weergave van het relatieve vermogen, signaalrichting en batterijvermogenLCD scherm (identificatie mode) met 2 helderheid instellingen voor donkere of heldere werkomstandigheden(VFL mode en vermogensmeting mode) LCD scherm dimbaarOmkeerbare adapter voor (voorzijde) 2 mm en 3 mm vezels en (achterzijde) 250 µm/900 µm vezelsIngbouwde VFL (puls en constant)VFL golflengte 650 nm  ± 10 nmIngebouwde vermogensmeter (golflengten 850 nm - 1300 nm - 1310 nm - 1490 nm - 1550 nm - 1625 nm - 1650 nm)Vermogenstest +26 dBm tot -50 dBmBeschermde rubber hoes tegen valbeschadigingenInclusiefOFI-100 signaalmeterAdapters voor 3 mm/2 mm en 900 nm/250 nm glasvezelkabels2x AA batterijenDraagtas
€ 980,67
Referentiepuntzoeker (MP-800)
Nauwkeurige signaalzender voor het plaatsbepaling. De referentiepuntzoeker geeft de exacte locatie aan om door een stenen muur te boren of te snijden, dus geen giswerk meer. In het gebruik is deze MP-800 probleemloos:Plaats de zender in de muur.De ontvanger leidt vanaf de andere kant naar de exacte locatie van de zender.Markeer vervolgens gewoon de muur en boor het gat.KenmerkenToepasbaar tot op een afstand van 1,20 meter  van de zenderNauwkeurig tot een 12,7 mm (0,5 inch)De set bevat de volgend producten:zender,ontvanger, 9V-batterijen (2 stuks)811490015487, hechtlijm, instructieblad en draagtas.
€ 374,54
LAN tester incl. batterij (MCT-468)
De Jonard MCT-468 LAN-tester is bedoeld om snel je netwerkverbindingen te controleren. Ideaal om snel je aansluitingen van je netwerkkabel op de RJ45 connectoren (voor je internetverbinding) of de aansluitingen op je RJ11 connectoren (voor je telefonieverbinding). Zijn alle aders goed aangesloten? Geen kruisingen, kortsluitingen of onderbrekingen? Met deze MCT-468 LAN-tester zie je dat onmiddellijk. Connectoren:    RJ45 - RJ11 - RJ12Test:                       open - kortgesloten- gekruiste adersLED indicatie:    gelijktijdig op de master en de modulaire slave Testmethode:    automatisch - handmatigTestsnelheid:     (in auto-mode) langzaam of snel Accessoires:        draagtas, batterij 9 Volt  
€ 17,15
Multifunctionele kabeltester (TETP-901)
Multifunctionele kabeltester inclusief toner en probe kit bevat de volgende producten: Kabeltester incl. toner Probe/kabeltracer Accessoires Wat kan ik met de multifunctionele kabeltester doen? Heel veel! Je test daarmee je netwerkkabel of coaxkabel, je vindt een kabel in de muur en kunt die gaan volgen met de probe/kabeltracer of zelfs helpt deze multifunctionele kabeltester ervoor dat je een gat perfect 'door-en-door' je muur kunt boren. 1. Test je netwerkkabel Schuif de 'remote terminator' uit de kabeltester en verbind die met de netwerkkabel. Verbind de andere kant van je netwerkkabel met de kabeltester. Deze laat nu zien of alle 4 aderparen goed aangesloten zijn. 2. Test je 50 ohm kabel met BNC-connectoren Verbind de ene kant van je kabel met de kabeltester (gebruik daarvoor de BNC-female ingang) en sluit de andere kant van je BNC-kabel met de meegeleverde BNC-afsluitweerstand af. De kabeltester laat met het 'Pass' en 'Fail' LED zien wat de kwaliteit van de kabel is.  3. Test je 75ohm kabel met F-connectoren Verbind je kabel via de meegeleverde F naar BNC-adapter met de kabeltester. Verbind de andere kant van je kabel. via een F naar BNC-adapter. met de BNC-afsluitweerstand. De kabeltester laat met het 'Pass' en 'Fail' LED zien wat de kwaliteit van de kabel is.  4. Test open of gesloten verbindingen Verbind twee aderparen met de rode en zwarte 'krokodillenbekjes' en zet de kabeltester op de stand 'Cont'. De kabeltester laat met het 'Pass' en 'Fail' LED zien of er sprake is van sluiting tussen beide aderparen. Wat ik met de probe/kabeltracer doen? Door de kabeltester in de stand 'Toner' te plaatsen, zet je een signaal op de kabel. Hierdoor is het mogelijk een kabel in de muur te vinden of de juiste kabel uit een bundel van kabels te ontdekken: de probe/kabeltracer vangt het signaal op en hoe dichter je bij de te vinden kabel komt, hoe harder het geluid.  Erg handig is deze functie als je een gat 'door-en-door' de muur wilt boren. Om schade aan de muur te vermijden. boor je van twee kanten. Maar hoe weet je waar je moet boren om 'door-en-door' te boren? Dat doe je als volgt. Boor aan een kant van de muur zo diep mogelijk. Koppel dan de boormachine los van de boor maar laat die in de muur zitten. Verbind de boor met een van de 'krokodillenbekjes'. Ga nu naar de andere kant van de muur en zoek de boor met behulp van de probe/kabeltracer. Markeer het punt waar die het hardst klink en boor daar het gat. Accessoires De kit komt compleet om alle beschreven testen uit te voeren. Multifunctionele kabeltester inclusief toner (TET-700BC) Probe/kabeltracer (TEP-200) (2) BNC naar F-adapters  (1) 50 ohm BNC-afsluitweerstand (1) Clip om de tester aan je riem te bevestigen (1) BNC-aansluitkabel (1) F-connector aansluitkabel (1) RJ45 aansluitkabel (2) 9 Volt batterij (1) Opbergtasje    
€ 146,68
Nieuw!
Test- en inkoppelpunt (TIP-01N)
De TIP-01N is een handig monitoring- en inkoppelpunt voor kabeltelevisie- en testsignalen. De TIP-01N is een combinatie van 2 gespiegelde aftakelementen. Hierdoor kun je via de 11 dB ingang een (test)signaal inkoppelen en aan de 20 dB uitgang het kabeltelevisie- testsignaal monitoren.KenmerkenDemping inkoppelpunt (Out - Insertion Point): 11 dB (typ)Demping monitoringpunt (In - Test Point): 20 dB (typ)Afwerking: Nikkel-Tin (NiSn) voor extra bescherming tegen corrosieAansluitingen: F-femaleDoorgangsdemping In-Out: 1,3-1,5 dB (typ)Frequentiebereik: 5-1000 MHz
€ 27,50
Testadapter 5/8pin-Ffemale (58FPO-FF)
De 'must have' om je jumperkabel met 5/8-pin te koppelen met je meetapparaat. Aan de ene zijde monteer je je 5/8-pin connector en aan de andere zijde (de F-female connector) monteer je je meetsnoer van je meetapparaat.
€ 24,14
DUSPOL® analoge spanningsmeter
Professionele, zeer uitgebreide, multifunctionele spanningsmeter. De spanningstester kan worden toegepast bij elektrische installaties tot 1000 V en voldoet aan de DIN EN 61243-3 (VDE 0682-401):2015 norm.  Dit garandeert de internationaal uniforme keurcriteria en waarborgt de productveiligheid op het hoogste niveau. Deze DUSPOL®-spanningstester overtreft zelfs de eisen van de norm met betrekking tot de behuizing - (IP 65) en overspanningsbeveiliging (CAT IV 600 V). Het nominale spanningsbereik werd tot minstens 1000 V AC/DC verhoogd. De DUSPOL®-spanningstester bezit een direct indicatiesysteem zonder belasting van de testlocatie. Indien noodzakelijk kan de lastinschakeling met behulp van de drukknoppen ingeschakeld worden en onderdrukt deze inductieve en capacitieve „blindspanningen“. Hiermee kan het onderscheid tussen energierijke en energiearme stroomkringen duidelijk worden waargenomen. Een inschakelbare trilmotor, waarvan de trilsterkte proportioneel met de aangesloten spanningshoogte toeneemt, is een extra indicatie van de aanwezige testspanning. Met de DUSPOL®-spanningstester heb je een veilig en innovatief product dat door een onafhankelijk test- en certificerings-instituut is getest en goedgekeurd. KenmerkenAanduiding: Draaispoel (verlicht)/LEDSpanningsbereik: 12 V - 1000 V AC/DC Draaiveldrichting: LCD symbool "R"Eenpolige fasetest: LCD symbool "R"Polariteitstest: LED (+/-)Lastinschakeling druktoets: Is = 550 mA (1000 V) 30 mA RCD tripTrilalarm: > 200 VBeschermingsgraad: IP65Meetcategorie: CAT IV 600V/CAT III 1000VLengte van de verbindingsleiding: ca. 1000 mmGewicht: ca. 250 gGetest en goedgekeurd volgens DIN/EN 61243-3 (VDE 0682-401)
€ 63,53
QAM Analyzer (DS2460Q)
Het veelzijdige hulpmiddel voor kabelinstallaties voor technici van alle niveaus. De DS2460Q is het multifunctionele instrument dat digitale QAM en analoge signalen in CATV-netwerken ondersteunt. Ideaal voor initiële netwerkinstallaties, service en probleemoplossingstaken. Het robuuste ontwerp omvat een buitenste chassisbeschermer, terwijl de op pictogrammen gebaseerde GUI met zijn gemakkelijk lopende menu's, beschikt over programmeerbare vooraf ingestelde pass/fail-limieten. Kenmerkeninclusief retourpad & voorwaartse spectrumscan12 favoriete kantelfrequenties, AC-lijnspanningstest HUM- en DC-spanningsmetingen, gecombineerd met complete datalogging- en beheersoftware inclusief retourpad & voorwaartse spectrumscan 12 favoriete kantelfrequenties, AC-lijnspanningstestHUM- en DC-spanningsmetingen, gecombineerd met complete datalogging- en beheersoftwareTechnische prestaties5 MHz - 1052 MHz bereik (analoge signalen)46 MHz - 1052 MHz bereik (digitale signalen) Meerdere kanalen plannen met leermodus QAM MER constellatie display Pre- en post-BER-analyse BER. ES. SES. gecorrigeerde/ongecorrigeerde bitfout Return Path & Forward spectrumscan Pass/Fail-limiettestfuncties AUTO-opslag Weergave van kantelmetingen (12 kanalen) AC/DC-spanningsmetingen, inclusief HUM Opslag van meetgegevens Ethernet- en micro-USB-poorten Kleurenscherm 2.8 inch (320x240 TFT LCD) Management Toolbox pc-software
€ 493,50
Meervoudige kabelzoeker-checker (CM-8)
Moet je van een aantal coaxkabels weten waar ze vanuit de meterkast naar toe gaan? Tijdrovend om die een voor een op te sporen? Dan is de meervoudige kabelzoeker CM-8 voor jou een goede keuze! Deze CM-8 biedt een aantal bijzondere eigenschappen die je werk nog makkelijker maakt. Het laat de juiste kabel zien. het detecteert kortgesloten en open kabels en waarschuwt als er spanning op de kabel gemeten wordt. Kenmerken 8 Genummerde en kleurgecodeerde afsluitweerstanden (#1 wit, #2 rood, #3 zwart, #4 blauw, #5 groen, #6 geel, #7 paars, #8 bruin) Gelijktijdige metingen 2 Adapter kabelsets (1x F-Male coax adapter, 1x F-Female coax adapter) Ingebouwde toongenerator Auto power-uit na 30 minutes in toonmodus Test open en kortgesloten kabels Auto power-uit na 12 seconden na de 'Pass/Fail' test Maximale kabellengte die getest wordt is 1500 meter Voeding 2 stuks 3V CR2032 batterijen Waarschuwing bij lage batterijspanning Maximale DC kabelweerstand 100 Ohm Waarschuwing bij spanning detectie op de kabel Gebruik je ook de Jonard TETP-900 meetset? Dan hoef je de kabel niet met een afsluitweerstand af te sluiten maar gebruik je je 'sniffer' TETP-200 om de kabels op te sporen. Zet daarvoor de CM-8 in de toonmodus.  
€ 92,82
Kabelzoeker (PT-300)
Heb je een bundel coaxkabels en je hebt geen idee waar welke kabel naar toe gaat? Dan is dat probleem met deze kabelzoeker snel opgelost! Deze kabelzoeker geeft een duidelijk hoorbare pieptoon als de kabel gevonden is. Dit gaat als volgt: draai de achterzijde van de kabelzoeker los. de kabelzoeker is nu geactiveerd. monteer de kop van de kabelzoeker op een F-female of (met behulp van de meegeleverde adapter) F-male connector. neem de losgedraaide achterzijde van de kabelzoeker en monteer die op de uiteinden van de coaxkabels. Blijf dat net zolang doen totdat u de pieptoon hoort. u heeft de kabel gevonden! Let op. de kabelzoeker heeft F-female contacten. Heb je op je coaxkabels een IEC contact? Bestel dan de F-IEC adapters erbij. Kenmerken Luide toon identificeert lijnsignaal. LED-lampje geeft splitters. DC-kortsluitingen en andere zelfaarde-apparaten in de kabel aan. Handige aan/uit-schakelaar verlengt de levensduur van de batterij. Rechte push-on connector voor werken in krappe ruimtes. Nauwkeurig tot 500 meter. Handig formaat. weegt slechts 57 g.  
€ 32,61