Professioneel advies
Oplossingsgerichte klantenservice
Topmerken met Kabel keur

FTTH-WO-4F-LC/APC

Even niet beschikbaar, neem contact met ons op

€ 12,56

Inhoud: 1
FTTH-WO-4F-LC/APC
Compacte aansluitdoos voor huisaansluitingen. voorbereid met 2 LC/ACP duplex adapters. De scharnierende fibertray biedt ruimte voor 4 splices. De behuizing is van stevig polycarbonaat gemaakt.

Kenmerken

  • Maximaal 2x LC/APC simplex adapters
  • Houder voor 4 heat shrink splices
  • Materiaal Polycarbonaat
  • Kabelinvoer 2x vanuit de vier zijden. 2x via de bodemplaat
  • Trekontlasting voor kabels tot 5 mm diameter
  • Vezelbeheer via de scharnierende fibertray
  • Afmetingen: (H x W x D) 100x 80 x 29 mm
  • Kleur: wit RAL 90910
  • Inclusief bevestigingsmateriaal

 

0 van 0 beoordelingen

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Wij bevelen ook het volgende aan

FTTH-WO-4F-SC/APC geassembleerd
Compacte aansluitdoos voor huisaansluitingen. voorbereid met 4 SC/ACP simplex adapters en pigtails. De scharnierende fibertray biedt ruimte voor 4 splices. Inclusief 15 meter G.567 glasvezelkabel en geassembleerd volgens de DIN kleurcode. De behuizing is van stevig polycarbonaat gemaakt.Inclusief 15 meter G.657 glasvezelkabel gemonteerd!Kenmerken Maximaal 4x SC/APC simplex adapters en pigtailsInclusief 15 meter G.657 glasvezelkabel. geassembleerd volgens de DIN kleurcode met overlengte in de fibertrayInclusief 4 gemonteerde heat shrink splices Materiaal Polycarbonaat Kabelinvoer 2x vanuit de vier zijden. 2x via de bodemplaat Trekontlasting voor kabels tot 5 mm diameter Vezelbeheer via de scharnierende fibertray Afmetingen: (H x W x D) 100x 80 x 29 mm Kleur: wit RAL 90910 Inclusief bevestigingsmateriaal  
€ 51,88
FTTH-WO-4F-basis
Compacte aansluitdoos voor huisaansluitingen tot 4 SC simplex of 2 LC duplex aansluitingen. De scharnierende fibertray biedt ruimte voor 4 splices. De behuizing is van stevig polycarbonaat gemaakt. Deze basis unit wordt geleverd zonder adapters zodat je die geheel naar eigen inzicht en behoefte kunt assembleren met pigtails en adapters.Kenmerken Maximaal 2x LC/APC duplex of maximaal 4x SC/APC simplex adapters Houder voor 4 heat shrink splices Materiaal Polycarbonaat Kabelinvoer 2x vanuit de vier zijden. 2x via de bodemplaat Trekontlasting voor kabels tot 5 mm diameter Vezelbeheer via de scharnierende fibertray Afmetingen: (H x W x D) 100x 80 x 29 mm Kleur: wit RAL 90910 Inclusief bevestigingsmateriaal  
€ 7,92
FTTH-WO-4F-SC/APC
Compacte aansluitdoos voor huisaansluitingen. voorbereid met 4 SC/ACP duplex adapters. De scharnierende fibertray biedt ruimte voor 4 splices. De behuizing is van stevig polycarbonaat gemaakt.Kenmerken Maximaal 4x SC/APC simplex adapters Houder voor 4 heat shrink splices Materiaal Polycarbonaat Kabelinvoer 2x vanuit de vier zijden. 2x via de bodemplaat Trekontlasting voor kabels tot 5 mm diameter Vezelbeheer via de scharnierende fibertray Afmetingen: (H x W x D) 100x 80 x 29 mm Kleur: wit RAL 90910 Inclusief bevestigingsmateriaal  
€ 10,22