Professioneel advies
Oplossingsgerichte klantenservice
Topmerken met Kabel keur

Patchkabel simplex SM LC/APC-LC/APC. 2.0mm/3mtr

Even niet beschikbaar, neem contact met ons op

€ 6,40

Inhoud: 1
Patchkabel simplex SM LC/APC-LC/APC. 2.0mm/3mtr
Sluit je actieve apparatuur met dit patchcord aan. 

Kenmerken

  • Aansluiting: LC/APC - LC/APC
  • Lengte: 3 meter
  • Diameter: 2.0 mm
  • Kleur mantel: wit
  • Type glasvezel: G.657.A

0 van 0 beoordelingen

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Wij bevelen ook het volgende aan

Patchkabel simplex SM LC/APC-LC/APC. 2.0mm/5mtr
Sluit je actieve apparatuur met dit patchcord aan. Kenmerken Aansluiting: LC/APC - LC/APC Lengte: 5 meter Diameter: 2.0 mm Kleur mantel: wit Type glasvezel: G.657.A
€ 10,10
Patchkabel simplex SM LC/APC-LC/APC. 2.0mm/1mtr
Sluit je actieve apparatuur met dit patchcord aan. Kenmerken Aansluiting: LC/APC - LC/APC Lengte: 1 meter Diameter: 2.0 mm Kleur mantel: wit Type glasvezel: G.657.A
€ 5,60
Patchkabel simplex SM LC/APC-LC/APC. 2.0mm/2mtr
Sluit je actieve apparatuur met dit patchcord aan. Kenmerken Aansluiting: LC/APC - LC/APC Lengte: 2 meter Diameter: 2.0 mm Kleur mantel: wit Type glasvezel: G.657.A
€ 4,60